Útěk z poškoly

20.04.2019

Jelikož jsou v našem základním čtyřčlenném týmu dvě učitelky, moc se nám líbila myšlenka udělat únikovku ze školního prostředí. Taková ještě v republice není, a možná ani jinde. Kdo by se bál, že na něj budou ve hře čekat složité rovnice, ověřování školních znalostí a podobně, tak se může okamžitě přestat strachovat. Nic takového na vás v naší škole nečíhá, úkoly bude jako vždy možné vyřešit a rozluštit za pomoci věcí, které najdete v samotné hře a i úkoly, které vypadají, že jsou vědomostní, budou mít ve hře nápovědy a propojení. Takže se nemusíte bát, že by bylo nutné před samotným absolvováním této naší hry projít nějakým rychlokurzem na připomenutí učiva základní školy. Nic takového!

Naopak snažíme se vytvořit autentické prostředí školy, tříd, kabinetů a úkoly jsme vymyslely tak, aby tam krásně zapadly. Doufáme, že vás jejich řešení trochu potrápí, ale hlavně pobaví a že jsme zas vymysleli něco nového a nečekaného a jiného, než potkáte v jiných únikovkách. Stále se snažíme být originální a neopakovat, co jsme viděli jinde.


Stavba hry se trochu pozdržela, nejprve opatřeními ohledně stavebního úřadu, požárního zabezpečení (a to i na našich stávajících hrách) - zabralo nám to nepočítaný čas navíc. Také úprava prostor zabrala více času, než bylo původně plánováno a ani shánění vybavení nebyla taková legrace, i když musíme říct, že nám dost pomohly místní základní školy.

Věříme tomu, že POŠKOLU pro vás, zlobivce, otevřeme již na konci května. :-)

Dobrá, teď již opravdu finální úpravy a můžeme začít zavírat ty rebely, co roupama nevědí, jak už učitele ve škole vytočit... Rezervace na poškolu budou spuštěny od 1. 7. 2019 a rezervovat se bude možno na termíny od 15. 7. 2019.... To kdyby se vám o prázdninách stýskalo po škole. :-)