Nová realistická úniková hra v Liberci

Nudíte se? Nevíte, co s volným časem? Zkoušíte rádi nové věci? Baví vás hádanky, hlavolamy a rébusy? Když potkáte výzvu, postavíte se jí čelem? Chtěli byste si dokázat, že na to prostě máte a možná se objevit na naší zdi rekordů?

Odpověděli jste alespoň jedenkrát ano?

Pak neváhejte, vezměte svého partnera, další členy rodiny, nebo přátele či kolegy z práce a přijďte si k nám vyzkoušet svou logiku, důvtip a možná i selský rozum do naší realistické únikové hry.

Každý escape room prověřuje krom jiného také komunikační schopnosti jednotlivců a jejich vzájemnou spolupráci. Ani z naší hrobky neutečete, budete-li fungovat jako "soukromníci" a budete-li si nechávat své myšlenky a nápady jen sami pro sebe. Spolupráce je zde jako zaklínací formule, bez které se kouzlo nepodaří, a proto je tato aktivita též velice vhodná jako forma team buildingu pro pracovní kolektivy.

Najdete nás na adrese: Dopravní 1508, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou.

Někdo by mohl z názvu místnosti, nebo z příběhu samého, usoudit, že se u nás bude bát, či že naším záměrem je vás vystrašit. Nebojte, není tomu tak! Jediné, na co vás chceme upozornit, že naše hra není místy vhodná pro silné klaustrofobiky.

Upozornění: Jdete do hrobky, nedoporučujeme sem zavítat ve večerní róbě (raději počítejte s tím, že se můžete trochu ušpinit, ale nic co by pračka nezvládla). A je tu opět zima! V obou místnostech zapínáme topení, abyste nezmrzli, avšak na tričko to již rozhodně není - doporučujeme nyní hry absolvovat v bundách!

Novinky

Vánoční vouchery v prodeji!

Vánoce se blíží, a proto i my zahajujeme prodej vánočních voucherů za vánoční ceny! Poukaz pro dvě...

PODZIMNÍ PRÁZDNINY S FARAONEM

Všechny děti mají 26. - 28. října volno a možná máte volno s nimi a přemýšlíte, co podniknete,...

Benefit Plus! Juchů :-)

Pozor, pozor! Důležitá informace pro všechny zaměstnance České spořitelny, Vodafonu,...

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 93

U nás můžete platit online ;-)

Online platbu prosím uskutečněte až po zarezervování termínu nebo po vyplnění objednávkového formuláře pro vytvoření dárkového poukazu.

 
 
Počet osob
Rezervace - voucher?