Nová realistická úniková hra v Liberci

Nudíte se? Nevíte, co s volným časem? Zkoušíte rádi nové věci? Baví vás hádanky, hlavolamy a rébusy? Když potkáte výzvu, postavíte se jí čelem? Chtěli byste si dokázat, že na to prostě máte a možná se objevit na naší zdi rekordů?

Odpověděli jste alespoň jedenkrát ano?

Pak neváhejte, vezměte svého partnera, další členy rodiny, nebo přátele či kolegy z práce a přijďte si k nám vyzkoušet svou logiku, důvtip a možná i selský rozum do naší realistické únikové hry.

Každý escape room prověřuje krom jiného také komunikační schopnosti jednotlivců a jejich vzájemnou spolupráci. Ani z naší hrobky neutečete a z lodi se nezachráníte, budete-li fungovat jako "soukromníci" a budete-li si nechávat své myšlenky a nápady jen sami pro sebe. Spolupráce je zde jako zaklínací formule, bez které se kouzlo nepodaří, a proto je tato aktivita též velice vhodná jako forma team buildingu pro pracovní kolektivy.

Najdete nás na adrese: Dopravní 1508, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou.

Někdo by mohl z názvu místnosti, nebo z příběhu samého, usoudit, že se u nás bude bát, či že naším záměrem je vás vystrašit. Nebojte, není tomu tak! Jediné, na co vás chceme upozornit, že naše hra není místy vhodná pro silné klaustrofobiky, ale zatím to všichni zvládli.

Upozornění: Jdete do hrobky, nedoporučujeme sem zavítat ve večerní róbě (raději počítejte s tím, že se můžete trochu ušpinit, ale nic co by pračka nezvládla), ani na loď není společenský oděv nejlepší volbou. A je tu opět zima! Hloupost - je tu opět léto a to opravdu parné léto! V hrobce i na lodi je místy opravdu vedro, okny větráme, větrák je zapnut, ale valné účinky to nemá, takže zapomeňte na mikiny a přijďte v bikinách (to byla legrace, ale kraťasy a trička, tílka jsou optimální)! :-)

Novinky

VÍTÁME LÉTO

Rozhodli jsme se, že zkusíme přivolat letní počasí tím, že přivítáme společně s vámi léto. Až do...

Přijímáme Benefit karty!

Dobrá zpráva pro všechny příjemnce zaměstnaneckých výhod v podobě Benefitů. Od nynějška je u nás...

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 97