Kam v okolí

Tak nás napadlo, že by možná nebylo špatné, ukázat vám, co vše se dá tady ve Vratislavicích a v blízkém okolí navštívit a třeba vám tak dát pár typů pro inspiraci na pěkně strávený den. :-)

Něco pro kamarády "kačery"

Ať už vás v kanceláři přivítá kdokoli z naší čtveřice, vězte, že vždy tam bude buď někdo z teamu Japetuk nebo JerryT & Blanka team. A jako kačer kačerovi vám rádi poradíme zajímavé kešky v okolí, které stojí za to navštívit  nebo třeba budeme umět pomoci s nějakým neřešitelným rébusem... :-)

Vratislavický pivovar - Konrád

Patříte mezi milovníky piva? Můžete navštívit místní pivovar, jejich hospodu nebo pivovrskou prodejnu. V areálu pivovaru také naleznete Automuzeum Ferdinanda Porsche.

 

Zauhlovací věž aneb Zauhlovačka

Zauhlovačka se slavnostně odtvírá v neděli 12. června ve 14:00 hodin - více informací naleznete na Facebooku.

Kulturní centrum Vratislavice 101010

Krom jiného se zde nachází místní knihovna, také turistické infocentrum, ale hlavně tu Vratislavice pořádají nepřeberné množství různých společenskýh akcí a událostí - divadla, jarmarky, konerty, výstavy... Zajímají vás aktuální informace? Stačí navštívit stránky 101010tek. Hned u centra naleznete nejbližší bankomat. Ale hlavně tu máte možnost načerpat energii ze stromů v místním parku, proběhnout si jednu ze tří vyznačených tratí, zacvičit si ve venkovní tělocvičně nebo si na vedlejší louce pustit draka.

U parku také objevíte restauraci Zámeká konírna, kde se určitě dobře najíte za přijatelné ceny.

Penzion a restaurace U Prasete

U místních obvatel patří tato restaurace k oblíbeným - jídlo tu mají výborné, za lidové cen a porce opravdu veliké. Můžete se zde i ubytovat a budete to mít blízko na další super místa včetně naší Escape room.