FAQ

Kdy máme přijít na místo?

Na místo prosím doražte přesně - ani dříve, ani později. Před vámi i po vás mohou jít další týmy, proto je nutné dodržovat přesně časový plán.

Jak dlouho hra trvá?

Ve hrobce je kyslíku tak akorát na 60 minut... takže 60 minut. :-)

Pro kolik osob je hra určena?

Minimální počet jsou 2 osoby. Je-li někdo individualista, musí si najít jinou aktivitu - zde se jedná o týmovou spolupráci a hra se v jednom hráči nedá úspěšně dohrát. Do místnosti se poholně vejde až pět lidí.

Kolik hra stojí?

Pro skupinu dvou osob hra přijde na 1000 Kč a pro větší skupinu 3 - 5 osob pak na 1200 Kč. Výjimkou jsou různé akce či slevové poukazy - sledujte vždy aktuální nabídku a akce.

Jak se na hru obléknout?

To je zcela na vás, ale boty na vysokém podpatku nebo třeba bílé kalhoty nejsou nejvhodnější. Důležité je, abyste se v daném oblečení cítili pohodlně. Jediné upozornění - v hrobce bývá chladno, aby faraon vydržel dlouho nepoškozený.

Je možné rezervaci zrušit či změnit?

Ano samozřejmě. Obojí je možné přes odkaz v potvrzujícím emailu, který obdržíte po rezervaci, kliknutím na patřičný odkaz. Popřípadě je změnu možné provést po telefonické domluvě.

Co když se ve hře "zaseknu" a nebudu si vědět rady?

Nebojte se, když bude potřeba, vždy se najde nějaká dobrá duše, nenápadný našeptávač, který vám může pomocí malé nápovědy pomoci.

Jak je to u vás s parkováním?

Parkovací místa se nachází přímo v areálu, kde máme jak kancelář, tak samotnou místnost, není tedy problém dorazit vozidlem až přímo k nám.

Je možné si u vás zakoupit dárkový poukaz?

Máme pro Vás připraveny klasické vouchery i dárkovou verzi, kterou je možné přizpůsobit Vašemu specifickému přání - text pro oslavence dle Vaší fantazie. Neváhejte nás kontaktovat, nejlépe emailem.

Nenašli jste odpověď? - zeptejte se! :-)

Děti

Dobrý den,

je hra šílený kapitán vhodná pro skupinu 5ti dětí kolem deseti let. Chtěli jsme to jako dárek k narozeninám. Děkuji za informaci,

Markéta Hortová

děti

Dobrý den,
od jakého věku je hra vhodná?

Děti

Dobrý den, je hra vhodná pro děti 13 a 9 let zvažovala jsem dát hru jako vánoční dárek.

Přidat nový příspěvek