Dárkové poukazy

UPOZORNĚNÍ!

Klasické dárkové poukazy mají standardně platnost šest měsíců od data vystavení. Vánoční poukazy mají platnost od 25. 12. 2020 do 31. 7. 2021.

Vyberte si hru, zvolte si pro kolik hráčů a vymyslete si svůj vlastní originální text. Fantazii se meze nekladou! (Vlastní text vyplníte v posledním kroku objednávky v poli "doplňující informace")    

Letošní Vánoce máme pro vás všechny vánoční akci na původní hry, tedy na Prokletou hrobku a na Šíleného kapitána. Po kliknutí na tlačítko "Mám slevový kód" zadejte Vanoce2020 a bude Vám automaticky odečteno 200,- Kč od ceny poukazu. :-)

Jak uplatnit množstevní slevu v e-shopu? Objednejte dva, tři poukazy a v konečné rekapitulaci klikněte na tlačítko "MÁM SLEVOVÝ KÓD" a zadejte - pro slevu 200 Kč (dva poukazy najednou) -SLEVA2najednou a pro slevu 400 Kč (tři poukazy najednou) - SLEVA3najednou.

Jestliže Vám nejde nakombinovat sleva, nebo se Vám nedaří uplatnit slevový kód, zadejte si platbu převodem nebo v hotovosti a vyčkejte na email, kde Vám upravíme částku, kterou máte uhradit.

Za nový design našich poukazů vděčíme paní Lence Pěnkavové z firmy Ofset Valeš v Ruprechticích! Děkujeme. :-)

Máte dotaz či připomínku? 
Neváhejte nás kontaktovat.