Nová realistická úniková hra v Liberci

Nudíte se? Nevíte, co s volným časem? Zkoušíte rádi nové věci? Baví vás hádanky, hlavolamy a rébusy? Když potkáte výzvu, postavíte se jí čelem? Chtěli byste si dokázat, že na to prostě máte a možná se objevit na naší zdi rekordů?

Odpověděli jste alespoň jedenkrát ano?

Pak neváhejte, vezměte svého partnera, další členy rodiny, nebo přátele či kolegy z práce a přijďte si k nám vyzkoušet svou logiku, důvtip a možná i selský rozum do naší realistické únikové hry.

Každý escape room prověřuje krom jiného také komunikační schopnosti jednotlivců a jejich vzájemnou spolupráci. Ani z naší hrobky neutečete, budete-li fungovat jako "soukromníci" a budete-li si nechávat své myšlenky a nápady jen sami pro sebe. Spolupráce je zde jako zaklínací formule, bez které se kouzlo nepodaří, a proto je tato aktivita též velice vhodná jako forma team buildingu pro pracovní kolektivy.

Najdete nás na adrese: Dopravní 1508, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou.

Někdo by mohl z názvu místnosti, nebo z příběhu samého, usoudit, že se u nás bude bát, či že naším záměrem je vás vystrašit. Nebojte, není tomu tak! Jediné, na co vás chceme upozornit, že naše hra není místy vhodná pro silné klaustrofobiky.

Upozornění: Jdete do hrobky, nedoporučujeme sem zavítat ve večerní róbě (raději počítejte s tím, že se můžete trochu ušpinit, ale nic co by pračka nezvládla). Se snižující se teplotou venku, klesá i teplota uvnitř hrobky - rozhodně to již není na tričko. :-)

 

de-Novinky

Diese Rubrik enthält keine Artikel.

Umfrage

Líbí se Vám náš nový web?

Stimmen insgesamt: 56