DÁRKOVÉ POUKAZY

Pro objednání poukazů stačí přejít do našeho e-shopu...  darkove-poukazy-Real.cz

Dárkové poukazy lze jednoduše objednat pomocí formuláře níže, v případě nejasností napište mail na real.escape.liberec@gmail.com nebo volejte 773 445 877 :-) Platbu poukazů je stejně jako při rezervaci samotné hry možno provést čtyřmi způsoby - v hotovosti při vyzvedávání poukazu, převodem na účet, online pomocí služby PayPall a poslední možnost je platba přes Benefit Plus nebo Benefity.cz.

1) vánoční poukaz na Prokletou hrobku faraona Furtseschklebeta nebo na hru Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi

  • pro 2 osoby - 900 Kč

  • pro 3-5 osob - 1100 Kč

2) vánoční poukazy na obě hry najednou - navíc sleva 100 Kč 

  • pro 2 osoby - 1700 Kč

  • pro 3-5 osob - 2100 Kč

  • jedna hra pro 2 osoby a druhá pro 3-5 osob  - 1900 Kč

3) vánoční poukazy na naše nové hry - Útěk z poškoly a Divoký západ 
  • pro 2 osoby - 1000 Kč

  • pro 3 - 4 osoby -  1200 Kč

  • pro 5 - 6 osob - 1400 Kč


4) bonus :) - při zakoupení 3 a více poukazů, můžete ještě zakoupit další tématický dárek a to deskovou únikovou hru se 4 variantami her "Escape room" jen za 499,- Kč (hodnota této hry je 999,- Kč) nebo karetní únikovou hru, kterou zároveň hrajete na mobilní aplikaci, se třemi verzemi hry - "Unlock!" 

Dárkové poukazy

Klasický dárkový poukaz - Prokletá hrobka

Má někdo z rodiny či známých narozeniny? Stále váháte, jaký originální dárek mu (jí) věnovat? Zkuste věnovat nevšední zážitek v pohobě poukazu na naši únikovou hru. Úspěch zaručen. ;-) Můžete si zvolit vlastní text ve formě přání, hlášky... tajného vzkazu. Určíte si, pro kolik lidí je poukaz platný...

Svatební dárkový poukaz

Originální dárek pro novomanžele!  Dárkový poukaz je možné ladit do barvy svatby, oblíbené barvy novomanželů - lze měnit text pod rámečkem, platnost pro 2 osoby (mají-li svou spolupráci prověřit jen novomanželé sami) či pro 3 - 5 osob. Platnost poukazu je půl roku od vystavení.

Klasický dárkový poukaz - Šílený kapitán

Naše druhá únikovka již v plném provozu! Šílený kapitán, aneb únik z potápějící se lodi - nevšední zážitek, spousta nových a neotřelých úkolů... Kde nás najdete? Na téže adrese, tak neváhejte a zarezervujte si termín nebo obdarujte své známé, přátele či příbuzné. :-)  

Palubní lístek - Šílený kapitán

Chtěli byste darovat naši únikovou hru "Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi", ale nechcete, aby obdarovaným bylo hned na první pohled jasné, co je čeká? Zkuste jim věnovat palubní lístek na plavbu výletní lodí Queensland - určitě jim uděláte radost. ;-)

Vánoční poukaz - Šílený kapitán

Darujte k Vánocům něco originálního a neotřelého, darujte jedinečný zážitek! :-) Kdo ještě nenavštívil naši druhou únikovou hru "Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi", bude určitě za tento dárek pod stromečkem vděčný. ;-)

Svatební poukaz - Šílený kapitán

Na svatební cestu vyplout na loď - to je sen :-) A když na loď, tak rovnou na nějakou, která prověří pevnost nového manželství - jak spolu novomanželé komunikují a spolupracují. ;-) Darujte nevšední zážitek, jsou-li novomanželé alespoň trochu hraví, uděláte jim určitě velikou radost. ;-)