VÁNOČNÍ POUKAZY - SPECIÁLNÍ AKCE

Poslední objednávky přijímáme 23. 12. 2017!

Pro objednání poukazů je třeba vyplnit formulář níže. :-)

Od 1. listopadu je tu opět možnost objednávat vánoční vouchery - ukázky vánočních voucherů a formulář pro objednání naleznete zde - dárkové poukazy.  A jak je to s cenami? Čtěte dále a dozvíte se veškeré podrobnosti. Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat - kontaktujte nás. Platnost vánočních poukazů je u všech 25. 12. 2017 - 31. 5. 2018!

1) poukaz na Prokletou hrobku faraona Furtseschklebeta  - pro 2 osoby za 800,- Kč; pro 3-5 osob 1000,- Kč  (běžná cena 1000,-/1200,-)

2) poukaz na hru Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi - pro 2 osoby 1000,- Kč; pro 3-5 osob 1200,- Kč

3) balíček poukazů na obě dvě zmíněné hry  - poukazy pro 2 osoby 1600,- Kč; poukazy pro 3-5 osob 2000,- Kč (běžná cena 2000,-/2400,-); kombinace 2 + 3-5 osob 1800,- Kč

4) a teď zmíněný bonus :) - při zakoupení 3 a více vánočních poukazů, můžete ještě zakoupit další tématický dárek a to deskovou únikovou hru se 4 variantami her jen za 399,- Kč (hodnota této hry je 999,- Kč)  

Dárkové poukazy

Klasický dárkový poukaz - Prokletá hrobka

Má někdo z rodiny či známých narozeniny? Stále váháte, jaký originální dárek mu (jí) věnovat? Zkuste věnovat nevšední zážitek v pohobě poukazu na naši únikovou hru. Úspěch zaručen. ;-) Můžete si zvolit vlastní text ve formě přání, hlášky... tajného vzkazu. Určíte si, pro kolik lidí je poukaz platný...

Svatební dárkový poukaz

Originální dárek pro novomanžele!  Dárkový poukaz je možné ladit do barvy svatby, oblíbené barvy novomanželů - lze měnit text pod rámečkem, platnost pro 2 osoby (mají-li svou spolupráci prověřit jen novomanželé sami) či pro 3 - 5 osob. Platnost poukazu je půl roku od vystavení.

Klasický dárkový poukaz - Šílený kapitán

Naše druhá únikovka již v plném provozu! Šílený kapitán, aneb únik z potápějící se lodi - nevšední zážitek, spousta nových a neotřelých úkolů... Kde nás najdete? Na téže adrese, tak neváhejte a zarezervujte si termín nebo obdarujte své známé, přátele či příbuzné. :-)  

Palubní lístek - Šílený kapitán

Chtěli byste darovat naši únikovou hru "Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi", ale nechcete, aby obdarovaným bylo hned na první pohled jasné, co je čeká? Zkuste jim věnovat palubní lístek na plavbu výletní lodí Queensland - určitě jim uděláte radost. ;-)

Vánoční poukaz - Šílený kapitán

Darujte k Vánocům něco originálního a neotřelého, darujte jedinečný zážitek! :-) Kdo ještě nenavštívil naši druhou únikovou hru "Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi", bude určitě za tento dárek pod stromečkem vděčný. ;-)

U nás můžete platit online ;-)

Online platbu prosím uskutečněte až po zarezervování termínu nebo po vyplnění objednávkového formuláře pro vytvoření dárkového poukazu.

Počet osob
Rezervace - voucher?